Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

  • -5%

World of Warcraft: Vol'jin: Cienie hordy

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Nasłani przez Garosza mordercy dokonują zamachu na życie przywódcy Mrocznych Włóczni Vol'jina. Szczęśliwym zrządzeniem losu rannego odnajduje znany pandareński gorzelnik Czen Gromowar i zabiera go do ustronnego klasztoru w górach. Pod troskliwą opieką Vol'jin powraca do zdrowia, ale nie jest jedynym rekonwalescentem. W gościnie u mnichów przebywa także tajemniczy ludzki żołnierz z wrogiego Hordzie Przymierza.
Nie jest to jednak jedynie zmartwienie Vol'jina. Do brzegów Pandarii dobija flota Zandalarów, rozpoczynając wielką inwazję. Starożytne plemię trolli chętnie widziałoby Mroczną Włócznię po swej stronie i kusi Vol'jina wizją potęgi i chwały - należnej trollom od pokoleń z racji urodzenia. Pamięć haniebnej zdrady, jakiej dopuścił się Garosza, skłania Vol'jina do rozważenia ich szczodrej oferty.
W lawinie gwałtownych wydarzeń Vol'jina nachodzą tajemnicze wizje z dumnej historii jego rasy, zmuszając go do zadania sobie pytania: komu powinien dochować wierności? Wie, że od odpowiedzi zależeć będzie przyszłość jego ludu. Czy przyniesie mu zbawienie, czy skaże na udrękę pod bezwzględnymi rządami Garosza Piekłorycza?

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Insignis Media Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 332 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366575981

38,01 zł 40,01 zł
+ -

Opinie