Powrót

Pozostałe

Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka 2 w.2020

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jeśli chcesz opanować język włoski, przełamać barierę mówienia i swobodnie radzić sobie w sytuacjach komunikacyjnych z zachowaniem poprawności gramatycznej, ta książka jest doskonałym wyborem.
Włoski w tłumaczeniach. Gramatyka. cz. 2 to druga część niezwykle skutecznej i przystępnej serii do nauki języka włoskiego.
Książka zawiera:
setki zdań i wyrażeń przydatnych na co dzień, ułożonych według zagadnień gramatycznych, zgodnie ze stopniowaniem trudności,
przystępne wskazówki do zdań ułatwiające zrozumienie zasad gramatycznych języka włoskiego,
ponad 6-godzinne nagrania w postaci kursu audio, który pomoże ćwiczyć wymowę i ułatwi prawidłowe konstruowanie zdań,
jasny, nowatorski i logiczny układ stron, który zmotywuje Cię do regularnej i skutecznej nauki.
To książka wymarzona dla samouków i wszystkich, którzy chcą sprawdzić swoje umiejętności językowe na poziomie A2-B1. Zawiera zagadnienia takie jak: czasy przeszłe, czas przyszły, stopniowanie przymiotników, tworzenie przysłówków i wiele innych.
Książka prosty i przystępny sposób przekazuje wiedzę na temat konstrukcji gramatycznych i zachęca do ćwiczeń. Jest to doskonałe połączenie gramatyki i rozmówek, dzięki czemu nauczysz się posługiwać językiem naturalnie i poprawnie w codziennej komunikacji.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Preston Publishing Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788366384255

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie