Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polska

Włochy. Przewodnik National Geographic w.2018

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Wycieczki poza utarte szlaki
Rady bywalców
Najważniejsze atrakcje
Nowe wydanie
Nikt nie zna świata lepiej niż my
Spędź urlop we Włoszech! Poznaj podziwiane na całym świecie dzieła sztuki, literatury i architektury. Spędź niezapomniane chwile spacerując średniowiecznymi uliczkami Rzymu lub między ruinami antycznych budowli. Zwiedź malownicze średniowieczne i renesansowe miasteczka na wzgórzach Toskanii czy Umbrii. Odwiedź największe domy mody w Mediolanie i skosztuj potraw kuchni włoskiej uznanej za jedną z najlepszych na świecie.
MARSZRUTY pomogą zaplanować pobyt we Włoszech adekwatnie do posiadanego czasu i zainteresowań.
NIEZWYKŁE DOŚWIADCZENIA od niezapomnianej podróży pociągiem Bernina Express przez Alpy, przez zbiór trufli w Umbrii i zwiedzanie gajów oliwnych na Sycylii.
RADY BYWALCÓW od fotografików, podróżników i dziennikarzy National Geographic, po miejscowych znawców rozmaitych zagadnień, dotyczące ulubionych miejsc, zasad postępowania i wielu innych kwestii.
TRASY 3 WYCIECZEK PIESZYCH i 6 SAMOCHODOWYCH opatrzone mapami i planami, m.in. po średniowiecznym Rzymie i słynnej Florencji, malowniczych wzgórzach Chianti i szczycącej się romańskimi kościołami Apulii.
PROPOZYCJE MNIEJ RUTYNOWYCH WYCIECZEK w tym wokół Lago d'Iseo, średniowiecznych miasteczkach na wzgórzach Umbrii, adriatyckim wybrzeżu półwyspu Gargano czy sielskiej Sardynii.
LISTY TEGO, CZEGO POMINĄĆ NIE WOLNO - w każdym regionie omówionym w przewodniku, a także na trasie każdej wycieczki, wzbogacone o dokładne opisy szczególnie polecanych miejsc bądź atrakcji.
WSPANIAŁE ZDJĘCIA, GRAFIKI, PLANY I MAPY ułatwią podjęcie decyzji, poruszanie się i gruntowne poznanie każdego miejsca.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Burda / National Geographic Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x21cm Ilość stron: 272 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380533608

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie