Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aplikacje biurowe

  • -5%

Wizerunek publiczny w internecie. Kim jesteś ...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Nie ma Cię w sieci? Wielu powie: Nie istniejesz!
Choćbyś był autorem najlepszych książek, ulubionym ekspertem programów telewizyjnych i radiowych, nie zaistniejesz w wirtualnym świecie, jeśli nie masz swojej strony WWW, nie prowadzisz bloga, nie korzystasz z mediów społecznościowych. Albo będzie jeszcze gorzej: zaistniejesz w sieci, nawet o tym nie wiedząc jako bohater prześmiewczych memów.
Każdy może stworzyć stronę internetową czy bloga i kręcić filmy na YouTubie ze sobą w roli głównej. Pytanie tylko, czy to, co robisz, i sposób, w jaki to robisz, przemawia do internautów? Ta książka odpowie Ci na to pytanie, a także na wiele innych. Poprowadzi Cię krok po kroku do stworzenia wyjątkowej osobowości internetowej.
Z kolejnych rozdziałów dowiesz się, jak budować wizerunek w sieci. Ta wiedza przyda Ci się zarówno na początku kariery zawodowej, jak i w jej trakcie, kiedy już zdobędziesz status profesjonalisty. Książka skierowana jest do menedżerów, doradców, trenerów, coachów, ekspertów, naukowców, prawników, PR-owców, dziennikarzy, freelancerów i studentów oraz wszystkich, którzy chcą stać się liderami biznesu, nauki czy polityki.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: One Press / Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 216 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328307155

42,66 zł 44,90 zł
+ -

Opinie