Powrót

Klasyka bajek i wierszy

  • -5%

Wieża samotności

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Co jest dla ciebie najważniejsze?
Czego boisz się najbardziej?
A jeśli nic już nie będzie takie samo?
Pięknego październikowego popołudnia Natalia jedzie odebrać córkę od opiekunki. Jest zapracowaną, samotną matką, która ze wszystkim daje sobie sama radę. Przypadek sprawia, że staje się świadkiem zdarzeń, które zmienią życie jej i innych w Kozienicach.
Pomimo starań Maja nie radzi sobie w macierzyństwie. Jej kilkumiesięczna córka budzi się nad ranem i rozpaczliwie płacze. Kiedy badania i konsultacje u lekarzy nic nie wykazują, wzywa na pomoc Elizę, swoją najbliższą krewną.
Od Kaśki wyprowadził się mąż. Piotr znalazł miłość swojego życia i nie zamierza wracać ani do wspólnego mieszkania, ani do małżeństwa, które go rozczarowało. Kaśka nie przyjmuje tego do wiadomości.
Bliźnięta Hela i Kazio zaczęły naukę w pierwszej klasie. Nowe zasady, nowe obowiązki, długie godziny spędzane nad pracą domową. Ich rodzice, Ewa i Adam z niepokojem obserwują, jaki wpływ ma szkoła na ich rezolutne i samodzielne dzieci.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Skarabeusz Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 325 Waga: 0.5 kg EAN: 9788395844331

33,16 zł 34,90 zł
+ -

Opinie