Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Książki dla dzieci i młodzieży

Welcome to Ukulele Beach

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

WELCOME TO UKULELE BEACH to 16-stronicowa książeczka, w formacie A5 w języku angielskim, której fabuła rozgrywa się na plaży Ukulele Beach. Wśród bohaterów tej historyjki poznajemy zabawną reporterkę Hipopotamkę, plażowiczów: pingwinki, myszki oraz misia Pandę. Mały czytelnik pozna słownictwo związane z tematyką: THE WORLD AROUND US. Na przedostatniej stronie książki dzieci mają wykonać swój projekt rysunkowy związany z treścią książeczki.


Lektura służy do ćwiczeń w nauce czytania po angielsku METODĄ GLOBALNĄ. Duży, wyraźny druk oraz obrazki do kolorowania zachęcają dzieci nie tylko do czytania, ale również do działań twórczych i artystycznych. Angielski tekst podzielony jest na zwroty i wyrażenia ujęte w klamerki, opatrzone tłumaczeniem, dzięki czemu dziecko rozumie czytany tekst i z łatwością zapamiętuje nowe zwroty i wyrażenia. Książka zawiera kod QR, który przenosi czytelnika do filmu multimedialnego tej historyjki.  Kliknij tutaj aby obejrzeć film.


Uwieńczeniem wysiłku dziecka jest przeczytanie tej lektury komuś z domowników. Dziecko zapisuje na stronie SUKCESU (ostatnia strona książeczki) komu przeczytało tę książkę na głos. Książeczki z serii BINGO BOY READS WITH KIDS mogą być również wykorzystywane przez szkoły do organizowania konkursu płynnego czytania po angielsku!


Seria książeczek BINGO BOY READS WITH KIDS (21 tytułów) zachęca do promowania czytelnictwa w języku angielskim wśród dzieci z klas 0-3 szkoły podstawowej wskazując na płynące z tego korzyści:  rozwój słownictwa i swobody mówienia, nauka skupienia i koncentracji, nauka logicznego myślenia, kształtowanie nawyku czytania i zdobywania wiedzy.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: bingo books Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 16 Waga: 0.5 kg EAN: 9788396191205

Opinie