Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Gry karciane i hazardowe

Walki stulecia. Bohaterowie wielkiego boksu

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Legendarne pojedynki, najsłynniejsi pięściarze, niezwykłe historie
Rewolwer wycelowany w Muhammada Alego. Pięściarz, który w czasie jednego pojedynku przyjął blisko 1200 ciosów. Niesamowita runda, podczas której bokser siedem razy podnosił się z desek, po czym jednym ciosem wyrzucił poza liny samego Jacka Dempseya.
Nikt nie potrafi oddać ringowej atmosfery lepiej niż Andrzej Kostyra. W tej książce najsłynniejszy komentator boksu w Polsce w swoim charakterystycznym stylu przedstawia najlepsze, najbarwniejsze i najdziwniejsze walki w historii: od pojedynków Stanleya Ketchela, polskiego Zabójcy z Michigan, po rekordowe finansowo starcie Mayweathera z Pacquiao.
Przenieś się w fascynujący świat wielkiego boksu. Zajrzyj za kulisy legendarnych pojedynków i poznaj mnóstwo anegdot, także na temat polskich mistrzów: Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka i Dariusza Michalczewskiego. Walki stulecia to książka, jakiej jeszcze nie było. Przygotujcie się, Państwo, na wielkie grzmoty!

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Sine Qua Non Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 352 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381290623

Opinie