Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

W sieci natrętnych myśli. Jak uwolnić się od...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Nowatorskie podejście do kwestii lęku i niepokoju! Terapia ACT
Możesz sobie wszystko dokładnie zaplanować. Możesz wziąć pod uwagę każdy możliwy scenariusz. Możesz zabezpieczyć się na wszelki możliwy wypadek. Jednak nic nie uchroni cię przed faktem, że czasami sprawy przybierają naprawdę zły obrót i zdarzają się rzeczy, na które zupełnie nie jesteś przygotowany.
Co to oznacza? Jak wtedy reagujesz? Przyjmujesz życie takim jakim jest i ze stoickim spokojem akceptujesz fakt, że wszystko może się zdarzyć? Dla wielu z nas odpowiedź jest zupełnie inna. Martwimy się. Boimy. Panikujemy. Rozpamiętujemy przeszłość. Próbujemy stłamsić w sobie ten lęk, który zupełnie nie chce dać się zagłuszyć. Zamiast skupić się na byciu tu i teraz wybiegamy w przyszłość lub rozkładamy na czynniki pierwsze to, co się już wydarzyło. Ostatecznie to nie my mamy lęki. To one mają nas.
Dzięki lekturze dowiesz się, jak:
- zrobić porządek we własnej głowie;
- zaakceptować i zrozumieć swoje uczucia;
- pokonać przeszkody, które podsuwa ci mózg;
- uwolnić się od blokującego cię lęku.
To książka nie tylko o lęku i jego roli w naszym życiu. To wyjątkowa książka o drodze ku wolności od ograniczeń, jakie on nam narzuca.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: GWP Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 216 Waga: 0.5 kg EAN: 9788374899154

Opinie