Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

W rytmie wdzięczności Notatnik

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Życie w rytmie wdzięczności umożliwia doświadczanie radości nie tylko w wyjątkowych okolicznościach i specjalnych wydarzeniach, ale również w prozie dnia codziennego. Nawet trud i niepowodzenia stają się cennymi lekcjami życiowej mądrości, a duchowość prowadzi do niewyczerpanego źródła szczęścia.
Notatnik "W rytmie wdzięczności" służy pomocą w wykształceniu umiejętności zauważania, doceniania i celebrowania dobra obecnego w życiu. Rozpoznawanie błogosławieństw to nie tylko skuteczne lekarstwo na współczesną epidemię narzekania i niezadowolenia. Jest ono również najlepszą strategią wzmacniania psychologicznego dobrostanu.

br. Piotr Kwiatek OFMCap doktor psychologii, kapłan i zakonnik. Wykłada psychologię komunikacji w Wyższym Seminarium Duchownym Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krakowie oraz interwencje pozytywne na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS studia rekomendowane przez założyciela nurtu psychologii pozytywnej, prof. Martina E. P. Seligmana. Jest autorem książek Kochaj Boga i nie bój się być szczęśliwym oraz Ucieszyć się życiem. Cztery okna wdzięczności oraz "W świetle cienia. Trudności w drodze do szczęścia".

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Serafin Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 326 Waga: 0.5 kg EAN: 9788395631603

Opinie