Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aplikacje biurowe

  • -5%

Visual Studio 2013. Tworzenie aplikacji desktopowy

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Programuj w języku C# i zarabiaj na swoich aplikacjach!
Dostosuj środowisko Visual Studio 2013 do tworzonej aplikacji
Twórz programy nie tylko internetowe - for Desktop, for Windows i for Web
Uniknij problemów początkującego programisty
Microsoft Visual Studio 2013 to środowisko programistyczne, które znacząco ułatwia proces pisania kodu aplikacji internetowej, przeznaczonej dla urządzeń mobilnych lub działającej na tradycyjnym komputerze. Zestaw profesjonalnych narzędzi w tym pakiecie dostępny jest dla kilku języków programowania, a składa się m.in. z edytora kodu, debuggera, bibliotek Windows Forms i WPF, narzędzia do tworzenia klas i projektowania baz danych. Wbudowane mechanizmy refaktoryzacji kodu przyczyniają się do zachowania jego wysokiej jakości.
Jeśli jesteś początkującym programistą C# i chcesz wykorzystać darmową wersję Visual Studio 2013 w swojej pracy, ta książka bardzo Ci w tym pomoże! Znajdziesz tu obszerny opis języka C#, a także informacje o tym, jak pisać aplikacje na różne platformy systemowe i sprzętowe. Sprawdzisz, jak pisać programy komercyjne dla Sklepu Windows. Zobaczysz, jak działa technologia LINQ i do czego może przydać się wzorzec MVC. Poznasz odpowiedzi na pytania, które często sprawiają kłopot młodym programistom, a na koniec dowiesz się, jak możesz spieniężyć swoje aplikacje!
Język C#
Aplikacje dla Pulpitu
Aplikacje dla Sklepu Windows
Aplikacje dla Windows Phone
Aplikacje internetowe ASP.NET MVC
Technologia LINQ
Zarabianie jako wolny strzelec
FAQ najczęściej zadawane pytania
Słowa kluczowe języka C#
Asembler IL (CIL, MSIL)

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x24cm Ilość stron: 200 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328305670

37,90 zł 39,90 zł

Opinie