Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

Uzdrawiające zmiany

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Uzdrawiające zmiany to książka napisana przez uznanego specjalistę, który dzieli się z czytelnikiem doświadczeniem zgromadzonym w trakcie wieloletniej pracy jako terapeuty. Posługując się przykładami swoich pacjentów i ich drogi do wyzdrowienia Dr Cloud podpowiada, jak rozwiązywać problemy, z którymi często borykamy się my lub nasi bliscy. Uświadamia, że każda rana w naszym sercu ma swoja przyczynę zarówno w naszym doświadczeniu, jak i naturze człowieka, którą opisuje Biblia. Wskazuje na rozwiązania, które pozwolą na uleczenie zranień z przeszłości i zbudowanie trwałych, opartych na miłości relacji. Cały czas w umiejętny sposób łączy szeroką wiedzę o psychice człowieka popartą praktyką w szpitalu klinicznym z głęboką wiarą i doświadczeniem Boga.
Recepta dra Clouda opiera się na czterech prostych krokach: stwórz głębsze więzi, wypracuj zdrową niezależność od osób, z którymi jesteś w relacji, dostrzeż dobre i złe cechy w sobie i innych, dorośnij emocjonalnie i duchowo, i weź odpowiedzialność za swoje życie.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Espe Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 383 Waga: 0.5 kg EAN: 9788374827836

Opinie