Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

  • -10%

Uzdrawiająca moc wody utlenionej

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Świadectwa o leczniczych właściwościach nadtlenku wodoru pojawiły się w literaturze medycznej już na początku XX wieku. W ostatnim czasie zainteresowanie jego właściwościami znacznie wzrosło, szczególnie za sprawą propagatora tej metody, prof. Iwana Nieumywakina i jego bestsellerowej książki ,,Woda utleniona na straży zdrowia".
Wydawałoby się, że właściwości fizyczne nadtlenku wodoru są w pełni zbadane. Lecz proste doświadczenie pokazuje, że nie wiemy jeszcze wszystkiego o tej substancji. W ciemnym pomieszczeniu, w którym znajduje się szklanka z nadtlenkiem wodoru, umieszcza się błonę światłoczułą. Następnie błonę się wywołuje, a ona jest czarna! Dlaczego? Jest tylko jedno podejrzenie: błona światłoczuła poczerniała od jakiegoś promieniowania wydzielanego przez nadtlenek wodoru.
Lecz co to za rodzaj promieniowania? Jak powstaje? Na te pytania na razie nie ma odpowiedzi!
Nikołaj Danikow omawia wiele ciekawostek związanych z tą zagadkową substancją - składnikiem aktywnym wody utlenionej. A przede wszystkim przedstawia metody jej zastosowania przy leczeniu różnych przypadłości. Dodatkowo dla każdej wymienionej choroby podaje też liczne recepty ziołowe medycyny naturalnej  oraz wskazówki dotyczące zażywania witamin i zalecany w danym przypadku sposób odżywiania pacjenta.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Hartigrama Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x0cm Ilość stron: 288 Waga: 0.5 kg EAN: 9788362185306

33,39 zł 37,10 zł
+ -

Opinie