Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

  • -5%

Uzdrawiająca moc serca

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Najnowsza książka Barbary Brennan, autorki światowych bestsellerów medycyny niekonwencjonalnej Dłonie pełne światła oraz Światło życia
Barbara Brennan jest jedną z najbardziej wpływowych uzdrowicielek i jasnowidzących w XXI wieku, której warsztaty i książki wpłynęły na życie milionów ludzi na całym świecie.
W Uzdrawiającej mocy serca autorka przedstawia rewolucyjną wiedzę na temat pracy z procesem kreacji, który prowadzi do urzeczywistnienia największych marzeń. Tworzy most między światem widzialnym i niewidzialnym i zabiera czytelnika w podróż prowadzącą ze świata fizycznego na wyższy poziom manifestacji pragnień. Dzięki tej książce czytelnik po raz pierwszy poznaje też historię życia Brabary i jej osobiste doświadczenia.
Z książki dowiesz się:
jak przebiega proces twórczy z perspektywy systemu energetycznego człowieka;
jak zachodzi postrzeganie pozazmysłowe;
jak wygląda poziom astralny i jak wpływa na proces twórczy;
jak tworzą się blokady energetyczne, które powstrzymują proces kreacji;
jak uwolnić zablokowaną energię przez uzdrowienie sznurów genetycznych i relacji pokoleniowych
Uzdrawiająca moc serca pomoże ci wykreować życie, jakiego pragniesz. Wystarczy, że przejdziesz przez proces zrozumienia, uzdrowienia i uwolnienia twórczej energii, która wywodzi się centrum twojej istoty. Źródło kreatywności, które jest w tobie, to najpotężniejsze narzędzie, którym władasz.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Samsara Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 424 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366134560

70,58 zł 74,30 zł
+ -

Opinie