Powrót

Egzaminy, certyfikaty

  • -5%

Upstream C2 Proficiency WorkBook Key New

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Klucz do zeszytu ćwiczeń (Workbook Key) zawiera odpowiedzi do zadań znajdujących się w zeszycie ćwiczeń oraz testu, a także zapis nagrań.
OPIS SERII UPSTREAM B2-C2 NEW
Nowe wydanie serii Upstream B2-C1 uwzględnia zmiany w egzaminach Cambridge ESOL (FCE i CAE) obowiązujące od 2015 roku. Podręcznik Upstream C2 przygotowuje do egzaminu CPE zgodnie z formatem obowiązującym od 2013 r. Seria zawiera materiał potrzebny do systematycznego doskonalenia wszystkich sprawności językowych umożliwiających skuteczne komunikowanie się w mowie i piśmie w stopniu odpowiednim dla każdego z poziomów. Podręczniki przeznaczone są dla uczących się na poziomach od średniozaawnsowanego (intermediate) do zaawansowanego (advanced i proficiency) studentów szkół wyższych oraz uczestników kursów językowych. Seria Upstream w nowoczesny sposób łączy aktywną naukę języka angielskiego z bogactwem tematów bliskich uczącym się oraz urozmaiconymi zadaniami. Materiał zawarty w każdym z podręczników oraz zeszytów ćwiczeń przewidziany jest do realizacji w trakcie 100-120 godzin lekcyjnych.
 

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Express Publishing Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x27cm Waga: 0.5 kg EAN: 9781471502095

20,90 zł 22,00 zł
+ -

Opinie