Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

  • -10%

Unf*ck yourself. Napraw się!

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

W twojej głowie toczy się nieprzerwany monolog wewnętrzny jakiś cichy, krytyczny głosik wciąż powtarza ci, że jesteś leniwy, głupi albo za słaby.
Nawet nie zauważasz, jak mocno wierzysz w jego słowa, ile energii z ciebie wysysa. Po prostu przez cały dzień usiłujesz zapanować nad stresem i napięciem. Starasz się normalnie żyć, tylko od czasu do czasu myślisz z rezygnacją, że skoro nie potrafisz ruszyć czterech liter z tego cholernego kołowrotka, to być może nigdy nie dotrzesz w życiu tam, gdzie chcesz, a szczęście, za którym tęsknisz, wymarzona waga, kariera albo związek pozostaną tuż poza twoim zasięgiem.
Dedykuję tę książkę ludziom, którzy doświadczają tego destruktywnego monologu, brodząc w strumieniu wątpliwości i manipulacji zatruwających i utrudniających im codzienne życie. To werbalny policzek od wszechświata, żebyś się ocknął, docenił swój prawdziwy potencjał, przestał sobie dowalać i totalnie wkręcił się we własne życie.
A więc... napraw się!

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Insignis Media Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 236 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365743787

29,25 zł 32,50 zł
+ -

Opinie