Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

  • -10%

Ugly Love wyd. 2016

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Kiedy Tate, początkująca pielęgniarka, wprowadza się do mieszkania swojego brata, nie spodziewa się tak gwałtownych zmian w życiu. Wszystko przez przystojnego pilota Milesa Archera.
Miles ustala tylko jedną regułę ich związku: nie pytaj o przeszłość i nie oczekuj przyszłości. Gdy ta sytuacja staje się nie do wytrzymania i prowokuje do pytań, ożywają jego dramatyczne wspomnienia.
Tej powieści się nie czyta, tylko przeżywa całą sobą, sercem i duszą, a po zakończeniu nic już nie jest takie samo.
Colleen Hoover znów poturbowała mnie emocjonalnie. Pokazała zupełnie inne oblicze miłości, zmuszające do poddania się i pustego egzystowania.
Irena Bujak, zapatrzonawksiazki.blogspot.com
Ta powieść dosłownie mnie zniszczyła, choć do samego końca udawałam, że zawieszona na powiece łza znalazła się tam przypadkiem. Ugly Love zagnieżdża się w duszy na zawsze wszak miłość, ból i cierpienie mają wiele odcieni...
Angelika Zdunkiewicz-Kaczor, lustrorzeczywistosci.pl
Nie czytałam jeszcze nic tak seksownego i jednocześnie niewinnego. Wystarczy raz wyobrazić sobie Milesa, raz usłyszeć płacz Tate i raz poczuć tę niesamowitą chemię między nimi, by całkowicie zakochać się w najnowszej powieści Colleen Hoover.
Natalia Pych, ksiazkowe.pl

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Otwarte Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 10.2x14.3cm Ilość stron: 344 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375154207

33,39 zł 37,10 zł
+ -

Opinie