Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

  • -5%

Uczeń Nekromanty T.1 Plaga

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

W niezwykłym uniwersum, na masywnej planecie otoczonej olbrzymimi księżycami, rodzą się coraz potężniejsi magowie. Ich świat przenika magia, która wciąż tworzy nowe formy, nowe istoty, nowych bogów. Jednak, jak w każdym świecie, także tutaj balans sił jest kruchy. Wszyscy w pewnym sensie są czyimiś niewolnikami. Zwiastunem Zmiany są narodziny chłopca-nekromanty, który wcale nie jest zbawicielem ich świata. Zaczyna uczyć się pod opieką mistrza nekromancji. Pewnego dnia arogancki uczeń znajduje na barce pogrzebowej ciało pięknej kobiety. Co zrobi? Jak dużo błędów może popełnić tylko jeden człowiek, zanim jego świat każe mu za nie zapłacić?
Próżno tu szukać klarownego podziału na dobro i zło. Bohaterowie są toksyczni, szarzy, trudni do polubienia. W tym świecie króluje egoizm, zdrada, patologia i rodowa nienawiść. Zawiłe, rodzinne relacje, nieoczywiste powiązania, pragnienie zemsty splatają się w wielkim finale. Oto upadły świat Syllonu.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Wydawnictwo HM Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788395990427

56,99 zł 59,99 zł
+ -

Opinie