Powrót

Poradniki

  • -6%

Twoje wspaniałe życie

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Życie we współczesnym świecie jest prawdziwym wyzwaniem. I odczuwamy to każdego dnia. Jak sobie z tym poradzić?
Pema Chdrn, autorka bestsellerowych książek, w swojej najnowszej publikacji, doradza jak nauczyć się kochać życie, takim jakie jest. A także jak akceptować wszystko to, co ono ze sobą niesie i przekuwać przeciwności losu w pozytywne dla nas zmiany.
Twoje piękne życie to połączenie mądrości, głębokich refleksji z charakterystyczną dla autorki życzliwością i poczuciem humoru.
Książka, która daje nadzieję.
Pema Chdrn
Buddyjska mniszka amerykańskiego pochodzenia, którą pokochały gwiazdy Holllywood. Po rozstaniu z mężem poszukała ukojenia w buddyzmie. Należy do najwybitniejszych uczniów Czogjama Trungpy. Otrzymała tytuł Aczarii, przeznaczony dla doświadczonych nauczycieli Szambali, którzy swoim życiem potwierdzają mądrość nauk dharmy. Autorka wielu popularnych poradników, w tym bestsellerowej książki Nigdy nie jest za późno polecanej przez wiele gwiazd, m.in.: Oprah Winfrey, Gwyneth Paltrow oraz Jeffa Bridgesa.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Zwierciadło Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x21cm Ilość stron: 208 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381321426

37,65 zł 39,90 zł
+ -

Opinie