Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polska

Travelbook - Mazury i Warmia

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Mazury i Warmia niezmiennie przyciągają miłośników aktywnego wypoczynku. Wyjątkowo interesujące przyrodniczo, porośnięte gęstymi lasami, kryjącymi malownicze jeziora i rzeki, stanowią magnes nie tylko dla wodniaków, ale i dla fascynatów historii. To tutaj powstało państwo krzyżackie, a wcześniej tereny te zamieszkiwali tajemniczy Prusowie. Wędrując licznymi szlakami, nietrudno zakochać się w tych okolicach i zapragnąć zostać tu na dłużej.
- Tysiące jezior
- Setki kilometrów szlaków wodnych
- Gotyckie zamki i kościoły
- Gościnni mieszkańcy
Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne ułatwią zaplanowanie podróży. Przewodnik uzupełniają czytelne mapy, starannie dobrane zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Bezdroża Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 12x20cm Ilość stron: 200 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328323766

Opinie