Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polska

Travelbook - Madera Wyd. I

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Lewady i plaże oceaniczne
Klify i wyniosłe góry
Lasy wawrzynowe
Wino i egzotyczne owoce
Górskie wioski i rybackie porty
Atlantydy nigdy nie odnaleziono, łatwo za to odszukać wyspę kwiatów to Madera, rajski ogród pośrodku oceanu, podnoszący się z wód wysokimi klifami. Panuje tu wieczna wiosna, co czyni z tego skrawka lądu subtropikalną oazę, pełną kwiatów i egzotycznych owoców. Można tu wędrować po słynnych górskich lewadach, plażować i nurkować. Wieczorem zaś delektować się specjałami miejscowej kuchni i poszukiwać egzotycznych nut w smaku doskonałej... madery.
Travelbook to Twój niezastąpiony towarzysz podróży. Wskaże najważniejsze atrakcje, podpowie, czego szukać poza głównymi szlakami, i wprowadzi w świat miejscowych obyczajów. Znajdziesz w nim opisy najciekawszych regionów i miast, a sprawdzone informacje praktyczne ułatwią zaplanowanie podróży. Przewodnik uzupełniają czytelne mapy, starannie dobrane zdjęcia i liczne ramki z ciekawostkami. Wszystko to w połączeniu z poręcznym formatem i atrakcyjną szatą graficzną sprawia, że Travelbook to najlepszy wybór dla ciekawych świata.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Bezdroża Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 11x16cm Ilość stron: 168 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328300842

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie