Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

Terapia ADHD

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Nadmierna ruchliwość, brak koncentracji to powszechne cechy występujące u większości dzieci. Są jednak sytuacje gdy zachowanie dziecka staje się niepokojące i zaczyna budzić niepokój rodziców.
Autorki książki Terapia ADHD. Trening sukcesu w pracy z dzieckiem nadpobudliwym przedstawiają skuteczne metody komunikowania się i pracy z dziećmi z ADHD. Podkreślają, że najważniejszym elementem sukcesu jest konsekwentne działanie wielopłaszczyznowe.
Metody pracy zostały dobrane w sposób, który bawi i wychowuje. Dziecku pomogą w rozwoju, efektywnej nauce oraz dążeniu do refleksyjnego zachowania, dorosłemu zaś pozwolą zrozumieć mechanizmy postępowania dziecka i wypracować jego sukcesy. Bo każdy choćby najmniejszy przebłysk tego, że coś wyjdzie, daje siłę i wiarę w to, że będzie następny. A po nim kolejny. I niech ta zachłanność na miłość, cierpliwość i poświęcenie do pracy ze swoim dzieckiem się nie kończy!

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Czelej Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 160 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375631791

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie