Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Popularnonaukowe

Teoretyczne minimum. Co musisz wiedzieć...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

"Teoretyczne minimum" to książka dla każdego, komu zdarzyło się żałować, że nie jest fizykiem, każdego, kto chciałby się przekonać i doświadczyć, w jaki sposób fizycy myślą i pracują. W przeciwieństwie do książek popularnonaukowych, które dają czytelnikowi przedsmak fizyki, "Teoretyczne minimum" Leonarda Susskinda uczy umiejętności niezbędnych, by naprawdę zająć się fizyką i móc o własnych siłach poszerzać wiedzę i poznawać bardziej skomplikowane tematy. Książka Susskinda to zestaw narzędzi, który umożliwia podjęcie tej wspaniałej intelektualnej wędrówki.
Wspaniałe i unikatowe źródło dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować prawdziwej fizyki, wykraczającej poza ramy popularyzacji. To najlepsza lektura, żeby zacząć, wiodąca czytelnika prostą drogą do kluczowych punktów i skrząca się perełkami głębokiej refleksji.
Sean Carroll, fizyk w California Institute of Technology, autor "Cząstki na końcu Wszechświata" oraz "Stąd do wieczności i z powrotem"

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 256 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379611348

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie