Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Biznes - opracowania ogólne

Targuj się. Zen negocjacji

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Negocjujesz przez całe życie: w piaskownicy, w szkole, w pracy, w domu, na zakupach, w biznesie Czasami jednak targom towarzyszą zgrzyty, pretensje lub nawet krzywda jednej ze stron. Niepotrzebnie.
Dzięki tej książce nauczysz się negocjować mądrze i świadomie, by zamiast przewagi i wygranej za wszelką cenę, osiągać równowagę i korzyści dla każdej ze stron.
O negocjacjach napisano dziesiątki książek w Polsce, setki (a może tysiące) na całym świecie. Czy ta jest lepsza? Nie wiem. Ale na pewno jest inna. Oprócz klasycznych (i mniej klasycznych) technik negocjowania oraz odpierania niechcianych targów, przedstawia indywidualne, czasami zabawne, a czasami mrożące krew w żyłach przygody autora, który zawsze miał tendencję do negocjowania i nieprzyjmowania rzeczy takimi, jakimi je oferowano.
Jak kończyły się nie zawsze przemyślane i nie zawsze strategicznie rozegrane negocjacje? Przeczytaj książkę i dowiedz się!
Aha, jeszcze jedno: ta książka nie mówi tylko o negocjacjach biznesowych. Bo tak naprawdę negocjujemy zawsze i wszędzie. Im lepiej zdasz sobie z tego sprawę i im bardziej świadomie będziesz to robić, tym bardziej skuteczne, ale i etyczne będą Twoje targi.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: Akademia Internetu Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x18cm Ilość stron: 304 Waga: 0.5 kg EAN: 9788364845222

Opinie