Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Gry karciane i hazardowe

  • -5%

Tapiceruj! Jak stare graty przemienić w piękne...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Tapicerowanie jest prostsze, niż myślisz!
Chcesz przywrócić blask staremu fotelowi i dać mu drugą młodość, ale boisz się, że to mission impossible? Tapicerować może każdy. Wystarczą zapał, trochę cierpliwości i garść bezcennych porad prawdziwego mistrza.
Alek Kądziela pokaże ci, jak własnoręcznie odnowić nawet największy rupieć, zrealizować swoje pomysły i niczego nie zepsuć. Podpowie, od czego zacząć, jak wybrać wyściółki i tkaniny, ogarnąć maszynę do szycia i zrobić piękne narożniki. Zainspiruje do wykonania własnych tapicerowanych mebli oryginalnych poduszek czy parawanu, które nadadzą charakteru twojemu wnętrzu.
21 autorskich projektów krok po kroku
Tapicerowanie stylowych klasyków, m.in. chierowskiego 366, klubowego, liska, serduszka i zgrabnej AGI
Tutoriale i przekazywane z pokolenia na pokolenie tapicerskie patenty, które poprowadzą cię przez tajniki rzemiosła
Aleksander Kądziela od dziecka robił u ojca guziki na akord i marzył, by mieć pracownię tapicerską jak tata. Prowadzi pierwszą w Polsce szkołę tapicerstwa artystycznego i oblegane warsztaty pod hasłem #tapicerwakcji. Przez jego pracownię przewinęło się kilka tysięcy osób, które przekonały się, że tapicerowanie jest proste i daje ogromną frajdę!
Mój ojciec prowadził mały zakład stolarsko-tapicerski. To właśnie u niego stawiałem pierwsze kroki, wykonywałem guziki tapicerskie na starej guzikarce, za które dostawałem pierwsze pieniądze. Pracuję na niej do dziś. Od wielu lat prowadzę pracownię mebli oraz Akademię Rzemiosła AKdesign, w której jestem szkoleniowcem. Tapicer w AKcji to moje flagowe warsztaty dla pasjonatów i fanów DIY. Każdy z uczestników przynosi ze sobą mały, stary mebel, a wychodzi z odrestaurowanym, niepowtarzalnym egzemplarzem (fragment wstępu)
Alek to prawdziwy mistrz o ogromnej wiedzy, pasji i charyzmie, którymi chętnie się dzieli. Dwa dni pracy pod jego okiem to fantastycznie i efektywnie spędzony czas. Wiola Kozłowska (opinia o warsztatach)
Alek to mistrz świata! Kontaktowy, wspaniały człowiek z doświadczeniem i PASJĄ, która sprawia, że można by godzinami obserwować go przy pracy i słuchać. (Dominika Rokita, opinia o warsztatach)
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: ZNAK Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 368 Waga: 0.5 kg EAN: 9788324072675

66,49 zł 69,99 zł
+ -

Opinie