Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Poradniki

Tantra. Przekaz szeptem

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Książka ta zgłębia jedną z najatrakcyjniejszych, najbardziej kontrowersyjnych i rewolucyjnych ścieżek ludzkiego życia: Tantrę, drogę duchowego przebudzenia, mającą swoje korzenie w Indiach sprzed 7000 lat, która nie oddziela seksu od oświecenia, lecz traktuje je jak jedno.
Autorka dogłębnie bada tę tajemniczą Ścieżkę poprzez opowiadanie prawdziwej historii młodej tybetańskiej kobiety o imieniu Pema, która dostępując różnorodnych inicjacji, zostaje uczennicą hinduskiej Mistrzyni Tantry: Leeli. Historia przedstawia Tantrę widzianą z dwóch perspektyw Mistrzyni i uczennicy, co sprawia, że książka obfituje w mądrość, wglądy, przełomowe doświadczenia, intensywne emocje, swawolność i zmysłowość.
Dodatkiem do tej duchowej przygody jest przewodnik po prowadzonych krok po kroku Medytacjach Tantrycznych do praktykowania w pojedynkę lub w parach, wspomagających podnoszenie energii życiowej do poziomu przepełnionej błogością seksualności, w celu tworzenia satysfakcjonujących relacji i osiągania najwyższego stanu świadomości i miłości.
Książka składa się z trzech części:
Zapierającej dech w piersiach historii Mistrzyni Tantry i jej uczennicy
27 prowadzonych medytacji tantrycznych, ilustrowanych pełnostronicowymi kolorowymi zdjęciami
Dodatkowego rozdziału zawierającego zdjęcia i poezję

Wydawnictwo: Świadome Życie Stan: Nowa Ilość stron: 312 Waga: 0.5 kg EAN: 9788393702916

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie