Powrót

Klasyka bajek i wierszy

  • -5%

TAK! Buduję swoją Pewność Siebie

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Pewność siebie jest niczym mięsień aby ją budować i wzmacniać, trzeba systematycznie ćwiczyć. Dzięki sprawdzonym technikom zawartym w tej książce, młodzi czytelnicy nauczą się doceniać swoje umiejętności oraz nabiorą pewności siebie w codziennym życiu i w relacjach z rówieśnikami. Zaproponowane ćwiczenia pomogą dzieciom pogodzić się z popełnianymi błędami, radzić sobie ze zmianami i wyzwaniami w życiu oraz pokażą im, jak wiele mogą osiągnąć.
POMÓŻ DZIECKU BYĆ SZCZĘŚLIWYM!
Szczęśliwe dziecko to spełniony dorosły. Czy chcesz aby twoje dziecko było pewne siebie, świadome swoich mocnych stron i pełne wiary we własne siły?
TAK!
Pierwsza seria wyjątkowych poradników motywacyjnych dla dzieci zawierających sprawdzone techniki i kreatywne ćwiczenia opracowane przez ekspertów, które nauczą twoje dziecko jak radzić sobie z emocjami, wzmocnią jego siłę wewnętrzną, zwiększą poczucie własnej wartości, poprawią jego samoocenę i pomogą mu zbudować pewność siebie.
Seria TAK! wspiera dzieci w kształtowaniu umiejętności, które pozwolą im poznać siebie, stawić czoła codziennym wyzwaniom, budować głębokie relacje, sięgać w życiu po to, czego pragną i dbać o swoje szczęście.
Autorki:
Beth Cox - współzałożycielka fundacji INCLUSIVE MINDS i EVERYBODY IN, promujących różnorodność oraz integrację społeczną poprzez publikacje książkowe.
Natalie Costa - założycielka organizacji edukacyjnej POWER THOUGHTS, której celem jest zachęcanie dzieci do odkrywania potęgi ich własnych umysłów.

Wydawnictwo: Smart Books Stan: Nowa Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 32 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365793379

23,74 zł 24,99 zł
+ -

Opinie