Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aplikacje biurowe

Tajniki języka JavaScript. ECMAScript 6 i dalej

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Na pozór JavaScript jest prostym językiem o atrakcyjnych możliwościach. Jego złożone wewnętrzne mechanizmy muszą jednak zostać dokładnie przestudiowane, aby poczucie prawdziwego zrozumienia języka nie okazało się złudne. Zrozumienie subtelności JS jest o tyle ważne, że język ten ewoluuje. Najnowszy standard ECMAScript 6 to gwałtowny skok w przód i ogromna zmiana jakościowa, którą programista JS musi bardzo dobrze poznać!
Niniejsza książka jest częścią serii w całości poświęconej temu językowi. Przed lekturą warto poznać koncepcje opisane w poprzednich książkach tej serii, gdyż w tym tomie autor koncentruje się na nowych możliwościach standardu ES6, m.in. na nowych formach składniowych, różnorodnych formach organizacji kodu czy wspomagających interfejsach API. Szczególny nacisk położono na trudniejsze aspekty języka JavaScript, których wielu programistów unika lub w ogóle nie zna.
W tej książce przedstawiono:
zasady stosowania nowej składni
zasady organizowania kodu z wykorzystaniem iteratorów, generatorów, modułów oraz klas
zasady asynchronicznego sterowania przepływem za pomocą obietnic i generatorów
nowe metody pomocnicze obiektów macierzystych: Array, Object, Math, Number i String
sposoby wykorzystania technik metaprogramowania
plany rozwoju kolejnych wersji języka

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 240 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328323117

Opinie