Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Aplikacje biurowe

Tajniki języka JavaScript. Asynchroniczność i ...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Istnieje wiele podręczników do nauki języka JavaScriptu. Większość z nich nie wyczerpuje trudniejszych i bardziej zaawansowanych zagadnień, których zrozumienie choć wymaga wysiłku jest warunkiem osiągnięcia prawdziwej biegłości w tym języku. JavaScript jest jednym z przystępniejszych języków programowania i można go używać, znając jedynie podstawy. Równocześnie jednak ten łatwy i zachęcający język zawiera wiele zaawansowanych, złożonych mechanizmów, których stosowanie w praktyce rozszerzy możliwości programisty w zadziwiający sposób. Szkoda, że tak niewielu programistów stara się dogłębnie poznać JavaScript!
Niniejsza książka jest częścią serii w całości poświęconej temu językowi. Założeniem autora było skupić się właśnie na tych głębszych aspektach języka JavaScript i wnikliwie je przeanalizować, a następnie, bazując na takich solidnych podstawach, pokazać praktyczne zastosowanie opisanych koncepcji. Owszem, JavaScript może być z powodzeniem wykorzystywany bez głębszej znajomości, jednak prawdziwą biegłość i kontrolę nad swoim kodem uzyskasz dopiero po zrozumieniu kilku trudniejszych koncepcji, z których część opisano w tej właśnie książce.
Dzięki tej książce:
Zrozumiesz zaawansowane i złożone koncepcje JavaScriptu.
Nabierzesz biegłości w programowaniu asynchronicznym w języku JavaScript.
Nauczysz się stosować obietnice JavaScript i wykorzystasz je do pisania asynchronicznych API.
Będziesz wykorzystywał generatory do wyrażania asynchroniczności w sposób sekwencyjny i wyglądający na synchroniczny.
Dowiesz się, w jaki sposób zoptymalizować wydajność na poziomie programu za pomocą wątków roboczych, SIMD i stylu asm.js.
Poznasz nieocenione zasoby i techniki przeznaczone do przeprowadzania testów jednostkowych oraz dostrajania wyrażeń i poleceń.
Sprawdź, jakie zagadki kryje w sobie ten stary, dobry JavaScript!

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Helion Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 240 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328321724

Opinie