Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Czarny kryminał amerykański

Ta która musi umrzeć / Mężczyzna który gonił swój cień

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

"Co nas nie zabije"
Mikael Blomkvist przechodzi kryzys i rozważa porzucenie zawodu dziennikarza śledczego. Lisbeth Salander podejmuje duże ryzyko i bierze udział w zorganizowanym ataku hakerów. Ich drogi krzyżują się, kiedy profesor Balder, ekspert w dziedzinie badań nad sztuczną inteligencją, prosi Mikaela o pomoc. Profesor posiada szokujące informacje na temat działalności amerykańskich służb specjalnych. Mikael bez wahania zaczyna zbierać materiały do sensacyjnego tekstu, który może uratować jego karierę.

"Mężczyzna, który gonił swój cień"
Lisbeth Salander, dziewczyna, która igrała z ogniem, nigdy w pełni nie odkryła, kto stał za koszmarem jej dzieciństwa. Gdy Holger Palmgren opowiada jej o starych dokumentach, Lisbeth czuje, że nareszcie ma szansę poznać całą prawdę o machinie, która zniszczyła jej rodzinę. Jednak im bliżej jest rozwiązania tajemnicy, tym większe grozi jej niebezpieczeństwo. Wraz z Mikaelem Blomkvistem dotrze tam, gdzie szaleństwo naukowca i brutalne nadużycia władzy splotły się w jedno. Nie wszyscy wyjdą z tego cało.

"Mężczyzna, który gonił swój cień", piąta książka w serii Millennium, to złożona i wciągająca powieść osnuta wokół kwestii honoru, tajemnic badań genetycznych i zaawansowanych ataków hakerskich – współczesnego sposobu prowadzenia wojny. To także wyjaśnienie zagadki, skąd się wziął i co oznacza słynny tatuaż ze smokiem.

Tom I - 2017 r. 419 str.

Tom II -  2019 r. 413 str.

     

Rok wydania: około 2019 Wydawnictwo: Czarna Owca Stan: UżywanaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 14x21.5cm Ilość stron: 413 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380153868 TIN: T02573658

Uwagi:

Obwoluty/Oprawy: wytarte
Brzegi stron: zakurzone, zabrudzone, pożółkłe
Kartki: pożółkłe
Grzbiety: zabrudzone

Opinie