Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Zdrowie - opracowania ogólne

Sztuka stawiania baniek. Podstawy, wykonanie...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Stawianie baniek jest metodą leczenia znaną od tysięcy lat, sprawdzoną i stosowaną
w medycynie ludowej od wielu pokoleń.
Po zakończeniu drugiej wojny światowej, gdy doskwierał niedostatek leków i technicznego wyposażenia medycznego, bardzo często wracano do tego prastarego sposobu leczenia. W miarę poprawy sytuacji materialnej, stawianie baniek szło jednak stopniowo w zapomnienie, mimo że umiejętnie stosowane stanowi skuteczną i często bardzo szybko działającą metodę leczenia. Można ją stosować samodzielnie lub w połączeniu z innymi metodami medycyny naturalnej, a w wielu przypadkach także jako uzupełnienie leczenia konwencjonalnego.
Żyjemy w czasach, w których alarmująco rośnie liczba drobnoustrojów opornych nawet na najsilniejsze antybiotyki. Wielu uczonych uważa, że przyczyną tego jest nadmierne stosowanie antybiotyków, a w związku z opisanym zjawiskiem często muszą być one zastępowane innymi, coraz silniejszymi medykamentami. Wady tej nie posiada stawianie baniek, które jest metodą prostą w użyciu, pewną w stosowaniu i nie wymagającą zażywania leków.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Bernardinum Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 15x21cm Ilość stron: 256 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381274074

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie