Powrót

Poradniki

Sztuka dawania prezentów

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Jak dawać ukochanej osobie wyjątkowe prezenty, które będą najlepszymi podarunkami, jakie otrzymała?
Zbliżają się imieniny kogoś Ci bliskiego, a Ty nie wiesz, co mu dać, żeby nie był to kolejny nudny prezent?
Twoja druga połówka będzie miała niedługo urodziny, a Ty czujesz, że nie wymyślisz dla niej nic ciekawego, co by wyrażało w wyjątkowy sposób twoje uczucia?
Nie chcesz więcej dawać innym nudnych prezentów, o których wiesz, że wywołują tylko sztuczny uśmiech na twarzy, a nie cieszą tak, jak by mogły?
Ilu z nas zna ten scenariusz...
Już na kilka tygodni przed urodzinami kogoś bliskiego zastanawiasz się, co mu dać. Myślisz sobie: Na razie jeszcze mam czas, później poszukam czegoś fajnego. Na kilka dni przed dniem urodzin budzisz się z myślą, że nie masz jeszcze prezentu i na szybko zaczynasz szukać czegoś fajnego. Jednak, mimo że w sklepach wybór jest ogromny, nie wiesz, co kupić i ostatecznie kończy się to wszystko kupieniem kolejnej książki, kwiatów albo innego nudnego prezentu. Ten sam scenariusz pojawia się w przypadku świąt Bożego Narodzenia i innych dni, gdy dajemy coś naszym bliskim.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: złote myśli Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 135 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375826821

Opinie