Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Biografie i wspomnienia

Sztambuch rodzinny

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Sztambuch (pamiętnik, kronika) to gotowa do wypełniania książka z tablicami, które ułatwią nam poruszanie się po zakamarkach genealogii, tajemnicach i archiwach rodzinnych. Uzupełniając rubryki sztambucha zbudowanego na bazie ponad 20 lat doświadczeń autora, możemy poznać historię swojego rodu. Odpowiemy sobie na wiele szczegółowych pytań:
jakie są korzenie mojej rodziny?
skąd i kiedy przybyli moi przodkowie?
kiedy pojawiło się w dokumentach nazwisko mojej rodziny?
jakie cechy fizyczne, jakie talenty, mam po kądzieli (czyli po matce), a jakie po mieczu (czyli po ojcu)?
Sztambuchem docieramy do świata prawdziwego, aczkolwiek trochę zakurzonego, nie zawsze wygodnego dla własnego sumienia, ale za to dalekiego od zafałszowań. Będziemy mogli odkryć tajemnicze historie bliskich, tragedie i romanse przodków. Przekonamy się, że warto zbierać pamiątki nie tylko po rodzicach i dziadkach. Ponadto, poszukiwanie prawdy o rodzinie, fascynujące i romantyczne zajęcie na wiele lat, daje poczucie zakorzenienia.
Wypełniony Sztambuch pozwoli nam zbudować drzewo genealogiczne (jego schemat znajdziemy wewnątrz). Będzie stanowić również relikwię rodzinną, którą można przekazać swoim dorosłym dzieciom, wnukom, aby kontynuowali poszukiwania. To wspaniały podarunek na urodziny, maturę, ślub czy złote gody.

Rok wydania: 2016 Wydawnictwo: Sonia Draga Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x28cm Ilość stron: 144 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379997640

Opinie