Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

Szczęśliwi nauczyciele zmieniają świat

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Thich Nhat Hanh jest niekwestionowanym autorytetem w zakresie nauki mindfulness i aktywistą promującym pokój na świecie. Napisał wiele książek, które również w Polsce spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, zyskując status bestsellerów.
Szczęśliwi nauczyciele zmieniają świat to pierwszy oficjalny przewodnik po mindfulness dla nauczycieli, który pomaga im osiągnąć spokój i harmonię w codziennych działaniach. To bezpośrednio przekłada się na wyniki ich pracy i efekty nauczania. Książka zawiera proste kroki, które pomagają nauczycielom w praktykowaniu uważności na wszystkich szczeblach edukacji. Autorzy pokazują nauczane przez siebie podstawowe techniki, a także prezentują wskazówki od nauczycieli wykorzystujących praktykę uważności podczas pracy. Obszerne przykłady konkretnych działań, wskazówki i szczegółowe instrukcje pomagają zrozumieć, na czym polega praktyka uważności i w jaki sposób może pomóc w codziennej pracy nauczyciela.

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Mamania Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 368 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365796981

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie