Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

Świat bez końca/ Filary ziemi

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Filary ziemi-830str.,wyd.2006r.

Świat bez końca-900str.,wyd.2008r.

W 1989 Ken Follett opublikował swoją najsłynniejszą książkę – powieść historyczną "Filary Ziemi", której fabułę osnuto wokół budowy fikcyjnej katedry Kingsbridge w XII-wiecznej Anglii. Akcja "Świata bez końca" zaczyna się 200 lat później, w roku 1327.

ŚWIAT BEZ KOŃCA - kontynuacja FILARÓW ZIEMI, najsłynniejszej powieści historycznej Kena Folletta

Pierwsza połowa XIV wieku to dla Anglii trudny okres. Zarazy dziesiątkujące ludność, wieloletnia wojna z Francją, walki o pieniądze i władzę, polowania na czarownice... Nawet rozwój nauki wydaje się nie sprzyjać poddanym Edwarda III, zagraża bowiem fundamentom religii, a zatem – fundamentom świata.
Akcja ŚWIATA BEZ KOŃCA toczy się dwieście lat po rozpoczęciu budowy katedry w Kingsbridge. Bohaterowie są potomkami postaci, wokół których osnuta jest fabuła FILARÓW ZIEMI. Ich drogi życiowe determinuje ambicja, duma, tajemnice, zbrodnia, miłość i zemsta. Chociaż wojna i zaraza odbierze im to, co najdroższe ich sercu, ani na chwilę nie stracą nadziei i nie zapomną o przysiędze, którą złożyli w dzieciństwie pewnego brzemiennego w skutki dnia.
Na podstawie ŚWIATA BEZ KOŃCA w 2012 r. nakręcono serial telewizyjny, którego współproducentem był słynny reżyser Ridley Scott.

Wydawnictwo: Albatros Stan: UżywanaRodzaj okładki: Twarda Wymiar: 25x13cm Waga: 1.2 kg TIN: T01220206

Uwagi: Oprawy wytarte,lekko zabrudzone,Rogi opraw zagięte,Brzegi stron zakurzone,poplamione,Strony trochę pożółkłe, Jedna z książek posiada wiedoczne ślady zamoczenia.

Opinie