Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

  • -5%

Superman Action Comics T.5 Efekt Oza

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Przełomowy album z serii SUPERMAN ACTION COMICS. Zostaje w nim ujawniona jedna z największych tajemnic DC Odrodzenie. Z tego tomu dowiemy się, kim jest zagadkowa postać znana jako Pan Oz. Od wydarzeń przedstawionych w tomie UNIWERSUM DC ODRODZENIE nękał Supermana i jego sojuszników porywając zarówno przyjaciół, jak i wrogów, rozstawiając pionki do tajemniczej ostatecznej rozgrywki, której nikt nie potrafił zgłębić. Teraz Pan Oz chce, żeby Superman na zawsze opuścił Ziemię i jest gotów siać śmierć i zniszczenie na całym świecie, dażąc do osiągnięcia swojego celu. Kim jest ta tajemnicza postać i dlaczego ma obsesję na punkcie Człowieka ze Stali? Odpowiedź na to pytanie zaskoczy Supermana i wstrząśnie nim do głębi!
W tym tomie scenarzysta Dan Jurgens (Śmierć Supermana) i rysownik Viktor Bogdanovic (New Super-Man) łączą siły ze scenarzystą Robem Williamsem (Suicide Squad) oraz rysownikami Guillemem Marchem (Batman Eternal) i Ryanen Sookiem (Wednesday Comics), aby doprowadzić do końca ekscytującą historię Pana Oza!

Rok wydania: 2019 Wydawnictwo: Egmont Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x25cm Ilość stron: 168 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328141070

47,49 zł 49,99 zł
+ -

Opinie