Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

  • -5%

Suicide Squad T.4 Ziemianie w ogniu

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Czwarty tom przygód najniebezpieczniejszej drużyny świata kierowanej przez Amandę Waller. Tym razem członkowie Oddziału Samobójców mają zdobyć przedmiot, który należy do jednego z najniebezpieczniejszych wrogów Supermana. Amanda Waller musi nawiązać współpracę z samym Lexem Luthorem, aby zdobyć klucz do kontrolowania żyjącej broni masowego zniszczenia, którą jest Generał Zod. Wszystko po to, żeby zabezpieczyć się przed narastającym międzynarodowym spiskiem, mającym na celu zniszczenie wszystkiego, co Waller stworzyła. Ale czy Waller zdoła wcielić do drużyny zbrodniarza wojennego z Kryptona i czy jej decyzja nie doprowadzi do zagłady całej planety? Odpowiedzi mogą was zaskoczyć.
Rysownik Tony S. Daniel (Batman: R.I.P.) dołącza do uznanego scenarzysty Roba Williamsa oraz gościnnie występujących rysowników Neila Edwardsa i Stjepana ejića. Czeka nas spektakularna akcja w wykonaniu największych przeciwników Supermana.

Rok wydania: 2019 Wydawnictwo: Egmont Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x25cm Ilość stron: 108 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328141056

37,99 zł 39,99 zł
+ -

Opinie