Powrót

Polska

  • -6%

Sudety. Najpiękniejsze wycieczki...

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Sudety. Najpiękniejsze wycieczki w Polsce, Czechach i Niemczech
Od wysokich szczytów Karkonoszy na czele ze Śnieżką, przez pełne fantazyjnych formacji skalne miasta Gór Stołowych i Gór Łużyckich, po grzmiące wodospady i urokliwe polodowcowe jeziora - Sudety mają do zaoferowania mnóstwo atrakcji. Na uwagę zasługuje także niezwykłe bogactwo świata podziemnego - na śmiałków czekają zarówno tajemnicze jaskinie, jak i sztolnie dawnych kopalni, lochy oraz bunkry. Malowniczo położone miasta i miasteczka skrywają imponujące zamki, pałace i zespoły klasztorne. Ukojenie nerwów zapewniają eleganckie uzdrowiska.
Górska przygoda nie zna granic. W przewodniku opisano 30 wycieczek pośród sudeckich szczytów i dolin zarówno na terytorium Polski, jak i Niemiec oraz Czech. Wszystkie można pokonać w jeden dzień. Przy każdej wycieczce znajduje się mapa pokazująca przebieg trasy, profil wysokościowy, a także informacje o tym, czy jest ona odpowiednia dla dzieci. W wycieczkach, które dają taką możliwość, zamieszczono krótkie notatki o sposobie pokonania danej trasy na nartach albo na rowerze górskim.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Bezdroża Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 288 Waga: 0.5 kg EAN: 9788328362451

32,44 zł 34,40 zł
+ -

Opinie