Powrót

Bajki i wierszyki

  • -91%

Moje ciało / Tydzień / Zima

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Małgorzata Strzałkowska (rocznik 1955) Zadebiutowała w Świerszczyku w 1987 r. Zajmuje czołowe miejsce w polskiej literaturze dla dzieci, obok autorów tej miary co Tuwim czy Brzechwa. Napisała ponad sto pięćdziesiąt książek (część z nich także zilustrowała). Jest autorką tekstów na ubrania marki Endo oraz bajek, piosenek i scenariuszy dla TVP1 (Jedyneczka, Budzik, Babcia Róża i Gryzelka). Współpracowała lub współpracuje z czasopismami: Świerszczyk, Dziecko, Miś, Pentliczek, Ciuchcia, Nasz Maks, Skarb malucha. Jej wiersze, baśnie i opowiadania znajdują się w podręcznikach i antologiach, a książki – na Liście Skarbów Muzeum Książki Dziecięcej. Za całokształt twórczości otrzymała w 2014 r. Medal Polskiej Sekcji IBBY.

Rok wydania: 2008 Wydawnictwo: Hachette Livre Polska Sp. z o.o. Stan: UżywanaRodzaj okładki: Twarda Wymiar: 23x19.5cm Waga: 0.6 kg TIN: T00466422

Uwagi: Oprawy lekko zarysowane i wytarte. Brzegi stron nieznacznie zakurzone. W książka znajdują się zapiski, podkreślenia kredkami, flamastrami. W książce Zima jedna kartka luźna.

1,62 zł 17,50 zł

Opinie