Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

Sto godzin nocy

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Zbuntowana nastolatka, burza emocji i Nowy Jork pogrążony w ciemności. Wciągająca powieść dla młodzieży o ucieczce, dojrzewaniu i bliskości w obliczu zagrożenia.
Mam czternaście lat. Mój ojciec nosi sztruksowe spodnie i lubi obserwować gwiazdy. A, no i prawie zapomniałam w zeszły wtorek zniszczył świat.
Gdy 14-letnia Emilia dowiaduje się, że jej ojciec zrobił coś okropnego, postanawia zostawić za sobą wszystko: rodzinny Amsterdam, beznadziejnych rodziców i całe dotychczasowe życie i uciec do Nowego Jorku.
Wszystko ma dokładnie zaplanowane. Bilet na samolot kupiony. Mieszkanie wynajęte przez internet. Mapa metra wydrukowana. Ale na miejscu nic nie idzie zgodnie z planem. Mieszkanie, które wynajęła, nie istnieje, a do miasta zbliża się niszczycielski huragan Sandy. Razem z dwoma przypadkowo poznanymi chłopakami i pewną odważną małą dziewczynką Emilia przygotowuje się na uderzenie żywiołu.
Kto by pomyślał, że największa burza w jej życiu dopiero nadchodzi

Rok wydania: 2018 Wydawnictwo: Dwie Siostry Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x12cm Ilość stron: 256 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365341952

Opinie