Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Historia prawa

Sprowadzenie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Sprowadzenie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym, czyli to co poprzedzało o przysłowiowe ułamki sekund bądź było rozciągnięte nawet w dłuższym czasie - katastrofę, sprowadzenie jej bezpośredniego niebezpieczeństwa, wypadek drogowy, zagrożenie ruchu, wywołanie niebezpieczeństwa, wypadek drogowy, zagrożenie ruchu, wywołanie niebezpieczeństwa - umykało uwadze badaczy.
Oddawana do rąk Czytelników książka analizuje ten problem od strony dogmatycznej, jurydycznej, empirycznej, nie zapominając o zagadnieniach profilaktycznych. Przedstawia problematykę nową, analizowaną z innej strony niż dotychczas to czyniono. Skupia się nie tylko na błędzie człowieka, ale wskazuje również na inne czynniki równie ważne dla bezpieczeństwa drogowego, tj. pojazd i drogę. Ów pojazd i droga mogą być bowiem równie niebezpieczne jak człowiek, a z reguły osoby odpowiedzialne za ich stan nie ponosiły jakichkolwiek konsekwencji.
Książka zainteresuje policjantów, prokuratorów, adwokatów, radców prawnych, sędziów oraz biegłych.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Difin Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 16x23cm Ilość stron: 312 Waga: 0.5 kg EAN: 9788380854383

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie