Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Czarny kryminał amerykański

Spowiedź w fotoplastikonie

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Siedem rzeczy, których nie wiedzieliście o życiu, miłości i śmierci w dżungli okupowanej Warszawy
Warszawa, początek lata 1943 roku. Antek, absolwent liceum Batorego, niespełniony aktor i niedoszły konspirator, próbuje dojść do siebie po niedawnej ucieczce z płonącego getta. Do tego czeka go kilka tygodni w pustym mieszkaniu, ponieważ jego najbliższa rodzina wybiera się na wieś. Zaraz po wyprawieniu w podróż bliskich spotyka na dworcu dawnego szkolnego kolegę księdza z kresowej parafii. Czesiowi Bielawnemu towarzyszy młoda dziewczyna. Jak się okazuje, Bielawny porzucił stan kapłański i wkrótce będzie ojcem. Nikt z jego bliskich nie jest jeszcze na to gotowy, więc Antek postanawia przygarnąć tych dwoje pod swój dach.
Były duchowny, chcąc zapewnić sobie źródło utrzymania, kupuje fotoplastikon. Chwilę po transakcji w lokalu dochodzi do zabójstwa oficera Wehrmachtu. Ciała trzeba pozbyć się szybko i niezauważenie. Przyjaciołom z pomocą przychodzi kolega z dawnej klasy, Franek Bela.
Wkrótce w życiu młodych ludzi zaczynają dziać się dziwne rzeczy...

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Melanż Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 576 Waga: 0.5 kg EAN: 9788364378461

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie