Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Książki dla dzieci i młodzieży

  • -5%

Sposoby na nudę. Lato + CD

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

"Sposoby na nudę. Lato" to zbiór zabaw i piosenek do wykorzystania w dowolnym momencie dnia w przedszkolu. Propozycje te są owocem długoletniego doświadczenia Autorki w pracy nauczyciela, dzięki czemu skupiają się na potrzebach i zainteresowaniach samych dzieci.
Każda z załączonych tu aktywności nawiązuje tematycznie do okresu letniego i czynności związanych z tą porą roku, zatem propozycje tu zawarte na pewno sprawdzą się podczas ciepłych miesięcy i letnich dyżurów w przedszkolu.
W skład publikacji wchodzą:
- książka, w której znajduje się 100 propozycji zabaw: ruchowych (w tym zabaw do piosenek), paluszkowych, zabaw w kole, masażyków, ćwiczeń rytmicznych, wierszyków do rysowania i innych;
- płyta CD z 12 piosenkami o tematyce letniej (i podkładami do nich).
Jest to propozycja przeznaczona dla nauczycieli wychowania przedszkolnego przedstawione tu pomysły wykorzystują fakt, że naturalną aktywnością dziecka jest zabawa, a dzięki swojej różnorodności wpływają na jego wszechstronny rozwój.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Centrum Edukacyjne Bliżej Przedszkola Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Waga: 0.5 kg EAN: 9788365915894

23,75 zł 25,00 zł
+ -

Opinie