Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Historia prawa

Spółki Skarbu Państwa na rynku kapitałowym

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Publikacja jest efektem Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej pt. Spółki Skarbu Państwa na rynku kapitałowym, zorganizowanej 6 października 2016 r. w Warszawie przez Katedrę Prawa Gospodarczego i Handlowego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Katedrę Prawa Gospodarczego Prywatnego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Stanowi zbiór artykułów przygotowanych przez uczestników konferencji, które ukazują - zarówno w aspekcie teoretycznym, jak i praktycznym - złożoną problematykę relacji Skarbu Państwa z innymi uczestnikami obrotu gospodarczego. Opracowanie jest zarazem trzecią częścią cyklu poświęconego Skarbowi Państwa i spółkom z jego udziałem.
Autorzy szeroko poruszają zagadnienia dotyczące specyfiki funkcjonowania spółek Skarbu Państwa na rynku kapitałowym, a także nadzoru nad spółkami z udziałem Skarbu Państwa zaprezentowanego m.in. z perspektywy uczestnika rynku kapitałowego, inwestora i podmiotu emitującego papiery wartościowe.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Wolters Kluwer Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Ilość stron: 232 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381074483

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie