Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Pozostałe

  • -10%

Śpiewasz ty i śpiewam ja + 2CD

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Śpiewanki-powtarzanki to piosenki, których nie trzeba znać, żeby je śpiewać. Należy jedynie uważnie słuchać kolejnych fragmentów nagranych na płytę CD, a następnie jak najdokładniej je powtarzać. Piosenki oraz dołączone do nich zabawy służą rozwijaniu uwagi i pamięci słuchowej świeżej, kształcą również umiejętność powtarzania melodii i rytmu oraz inne zdolności. Utwory zostały podzielone na pięć grup: 1. śpiewanki-powtarzanki logopedyczne – głoski szumiące (10 piosenek i zabaw); 2. śpiewanki-powtarzanki logopedyczne – głoski syczące (10 piosenek i zabaw); 3. śpiewanki-powtarzanki kształcące orientację w schemacie ciała (10 piosenek i zabaw); 4. śpiewanki-powtarzanki kształcące orientację w przestrzeni (10 piosenek i zabaw); 5. śpiewanki-powtarzanki z instrumentami perkusyjnymi (10 piosenek i zabaw). Śpiewanki-powtarzanki są dla przedszkolaków, uczniów klas młodszych oraz dzieci, które z powodu swoich szczególnych potrzeb edukacyjnych uczestniczą w zajęciach logopedycznych, korekcyjno-kompensacyjnych lub rewalidacyjnych. Publikacja powstała także z myślą o nauczycielach i terapeutach, ponieważ zazwyczaj lubią oni wzbogacać i odświeżać swój warsztat pracy. W komplecie z książką znajdują się 2 płyty CD z piosenkami.

Rok wydania: 2014 Wydawnictwo: Harmonia Stan: NowaRodzaj okładki: Miękka Wymiar: 18x25cm Waga: 0.295 kg EAN: 9788371347009

Uwagi: uwagi i pamięci słuchowej świeżej, kształcą również umiejętność powtarzania melodii i rytmu oraz inne zdolności. Utwory zostały podzielone na pięć grup: 1. śpiewanki-powtarzanki logopedyczne – głoski szumiące (10 piosenek i zabaw); 2. śpiewanki-powtarzanki logopedyczne – głoski syczące (10 piosenek i zabaw); 3. śpiewanki-powtarzanki kształcące orientację w schemacie ciała (10 piosenek i zabaw); 4. śpiewanki-powtarzanki kształcące orientację w przestrzeni (10 piosenek i zabaw); 5. śpiewanki-powtarzanki z instrumentami perkusyjnymi (10 piosenek i zabaw). Śpiewanki-powtarzanki są dla przedszkolaków, uczniów klas młodszych oraz dzieci, które z powodu swoich szczególnych potrzeb edukacyjnych uczestniczą w zajęciach logopedycznych, korekcyjno-kompensacyjnych lub rewalidacyjnych. Publikacja powstała także z myślą o nauczycielach i terapeutach, ponieważ zazwyczaj lubią oni wzbogacać i odświeżać swój warsztat pracy. W komplecie z książką znajdują się 2 płyty CD z piosenkami.

16,74 zł 18,60 zł
+ -

Opinie