Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polska

Spacerem po Mediolanie

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Nie ma lepszego sposobu, by poznać miasto, niż przechadzka po jego tętniących życiem i kipiących różnorodnością rejonach. Przewodnik National Geographic Spacerem po Mediolanie proponuje dziewięć opisanych krok po kroku i zaopatrzonych w plany tras spacerowych, które sprawią, że zwiedzimy miasto jak wprawny podróżnik i będziemy się po nim poruszać niczym rdzenni mediolańczycy.
LOTEM BŁYSKAWICY to syntetyczne trasy, dzięki którym można zwiedzić całe miasto w jeden dzień, w weekend (samotnie lub z dziećmi) albo koncentrując się na rozrywkach.
OPISY TRAS od San Babila do Galerii Wiktora Emanuela II, od opery La Scala po Brerę, od Castello Sforzesco do Navigli zawierają podstawowe informacje o obiektach w kolejności zgodnej z ich lokalizacją na szlaku zwiedzania.
WIZYTÓWKI dostarczają ciekawych szczegółów i dogłębnych informacji o muzeach i innych obiektach, między innymi namalowanym przez Leonarda da Vinci fresku Ostatnia wieczerza, Castello Sforzesco i
Brerze.
TYLKO W MEDIOLANIE to opisy najważniejszych charakterystycznych dla tego miasta miejsc i zjawisk, na przykład restauracji, kwartałów mody i wzornictwa.
REKOMENDACJE stanowią podsumowanie najciekawszych, spójnych tematycznie miejsc i zagadnień, takich jak targowiska, potrawy czy muzea.
RADY BYWALCA, POLECANE LOKALE I WARTO WIEDZIEĆ to umieszczone w ramkach przydatne wskazówki, jak najlepiej wykorzystać pobyt.
INFORMACJE PRAKTYCZNE pomogą w przygotowaniach i planowaniu podróży.
SZCZEGÓŁOWE PLANY, KOLOROWE ZDJĘCIA I SPRAWDZONE RADY doświadczonych autorów ułatwią poznawanie miasta.

Rok wydania: 2015 Wydawnictwo: National Geographic Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 13x18cm Ilość stron: 192 Waga: 0.5 kg EAN: 9788375964998

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie