Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Powieści, opowiadania historyczne

Śmierć w cichym zakątku życia

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Komisarz Ioan Cozma zdecydowanie nie pasuje do nowych porządków w rumuńskiej policji: usunął się w cień i próbuje spokojnie doczekać do emerytury. Wszystko się zmienia, kiedy ku swojemu zaskoczeniu zostaje wyznaczony do prowadzenia sprawy brutalnego zabójstwa młodej Niemki. Cozma szybko się orientuje, że musi znaleźć nie tylko mordercę, ale również tego, kto z jakichś przyczyn postanowił wciągnąć komisarza w wir wydarzeń i tym samym skłonić go do bolesnej konfrontacji z przeszłością.
Śmierć w cichym zakątku życia to intrygująca powieść kryminalna, pełna odniesień do mrocznych kart dziejów Rumunii. Wszechobecna korupcja, spekulowanie ziemią i bezwzględne procesy globalizacyjne stanowią tło dla poruszających ludzkich historii, które w przypadku bohaterów Bottiniego są w istocie historiami ran. Czy rozwikłanie zagadki i dotarcie do prawdy pozwoli uleczyć przynajmniej niektóre z nich?

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Książkowe Klimaty Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 0x0cm Ilość stron: 480 Waga: 0.5 kg EAN: 9788366505230

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie