Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

  • -5%

Śmierć imperiów T.2 Dziesięć Żelaznych Strzał

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Sal Kakofonia, banitka i Włóczęga, niszczy wszystko, co kocha. Po tym, jak jej kochanka zaginęła, a ona pozostawiła za sobą spalone miasta, zostały jej tylko magiczna broń i nieokiełznane pragnienie wywarcia zemsty na tych, którzy skradli jej moc i odebrali niebo.
Kiedy wysłannik tajemniczego zleceniodawcy daje jej szansę uczestniczenia w kradzieży źródła niewyobrażalnej mocy ze słynnej floty okrętów powietrznych, Dziesięciu Strzał, Sal znajduje nowy cel. Jednak intryga zmierzająca do ocalenia świata szybko przeradza się w spisek, który grozi spaleniem na popiół wszystkiego, łącznie z nią samą.
Jeśli zafascynowała cię magia i cynizm powieści Zemsta najlepiej smakuje na zimno Abercrombiego, kochasz brutalne westerny Sergia Leone i Clinta Eastwooda, to w nowym cyklu Sama Sykesa znajdziesz spektakularne połączenie tych uzależniających składników. Nie oderwiesz się od lektury i pokochasz Sal Kakofonię, bezwzględną antybohaterkę na krwawej drodze do zemsty i odkupienia.

Rok wydania: 2021 Wydawnictwo: Rebis Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x21cm Ilość stron: 720 Waga: 0.5 kg EAN: 9788381883030

52,16 zł 54,90 zł
+ -

Opinie