Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Medycyna ogólna

Skuteczna pomoc przedmedyczna

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Skuteczne udzielanie pierwszej pomocy to przemyślana i dopracowana w szczegółach publikacja. Przekazywane przez autorów treści są zgodne z przyjętymi przez Europejską Radę Resuscytacji zasadami udzielania pierwszej pomocy w sytuacjach zagrażających zdrowiu i życiu. W sposób pełny i nie budzący wątpliwości, opisane zostały zasady (algorytm postępowania) jakimi kierować się powinny osoby udzielające pierwszej pomocy - ratownicy niemedyczni.
Godna podkreślenia jest również szata graficzna. Duża ilość (ponad 120) profesjonalnie wykonanych zdjęć stanowi uzupełnienie i wizualne dopełnienie tekstu nie zawierającego trudnych sformułowań medycznych, napisanego językiem jasnym i zrozumiałym dla wszystkich.
Warto także zwrócić uwagę na dwa rozdziały, które znakomicie uzupełniają książkę. Dotyczą one: pierwszy, sposobu postępowania z osobami, które zażyły środki psychoaktywne oraz drugi o zasadach udzielania pierwszej pomocy w okresie pandemii.

Rok wydania: 2020 Wydawnictwo: Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 21x26cm Ilość stron: 220 Waga: 0.5 kg EAN: 5902738990637

Opinie