Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Psychologia ogólna

Składniki Twojego Sukcesu

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

iotr Stawiński to świetny handlowiec i wieloletni menadżer, od kilkunastu lat zarządzający zespołem kilkudziesięciu osób.
W swojej książce poddaje osądowi zgromadzone przez lata doświadczenia, weryfikuje poglądy, snuje refleksje i wyciąga wnioski. Czyni to, aby podzielić się własną wiedzą z czytelnikiem pragnącym odnieść sukces zawodowy. W siedemnastu niezbyt długich rozdziałach przedstawia mnóstwo recept na jego osiągnięcie. Swoje rozważania rozpoczyna od postawienia śmiałej tezy, że życie każdego z nas jest swego rodzaju przedsiębiorstwem, którego prezesem, menadżerem i liderem jesteśmy my sami i tylko od naszych umiejętności zarządzania nim zależy jego powodzenie.
Niniejsza książka to swoista instrukcja obsługi życia jako środka do odniesienia sukcesu i osiągnięcia osobistego szczęścia. Wyłożona w siedemnastu punktach popartych licznymi przykładami z życia autora, jego przyjaciół i znajomych.

Rok wydania: 2014 Wydawnictwo: Novae Res Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 24x27cm Ilość stron: 254 Waga: 0.5 kg EAN: 9788379424375

Produkt niedostępny
Powiadom mnie o dostępności tego produktu

Opinie