Razem 0,00 zł

+Koszt dostawy od -

Powrót

Polskie

Silos T.2 Zmiana w.2017

Opinie czytelników: (0) Dodaj ocenę

Światowy bestseller!
Znakomita trylogia dla fanów Marsjanina.
Zmiana to drugi tom trylogii Silos, która stała się jednym z największych bestsellerów w gatunku literatury fantastycznej i postapokaliptycznej ostatnich lat.
Trylogia Silos to niezwykły sukces wydawniczy, który zamienił nieznanego autora, publikującego na własny rachunek w światową gwiazdę literatury science-fiction ze szczytów list bestsellerów New York Timesa.
Po wielkim sukcesie Silosu prawa do sfilmowania tej niezwykłej powieści zakupił sam Ridley Scott, reżyser takich klasyków jak Obcy czy Łowca androidów.
Zmiana to fascynujące zaproszenie do czytelniczej podróży, które przenosi czytelnika do rzeczywistości, w jakiej powstały silosy. Po raz kolejny powieść odkryje przed tobą prawdziwy labirynt tajemnic, sekretów i kłamstw i sprawi, że będziesz pochłaniał ją w napięciu do ostatniej strony.
Przyszłość, mniej niż pięćdziesiąt lat od dnia dzisiejszego. Świat nadal jest taki, jakim go znamy, a czas wciąż biegnie swoim dawnym rytmem.
Prawda jest jednak taka, że nasz czas się kończy.
Garstka wpływowych ludzi wie, co nas czeka. Przygotowują się. Próbują nas ochronić. Wyznaczają dla nas ścieżkę, z której już nigdy nie zdołamy zawrócić. Ścieżkę, która poprowadzi do zniszczenia; ścieżkę, która zawiedzie nas głęboko pod ziemię.
Karty historii silosu czekają, by je zapisać. Nasza przyszłość wkrótce się zacznie.

Rok wydania: 2017 Wydawnictwo: Papierowy Księżyc Stan: NowaRodzaj okładki: Inna Wymiar: 14x20cm Ilość stron: 640 Waga: 0.5 kg EAN: 9788365568397

Opinie